В ефірі Телеканалу новин "24" нардеп розповів, чим особлива постать Василя Паскала.

Ми домоглись люстрації дуже багатьох висоокпосадовців в прокуратурі, у МВС, яких намагались утримувати Арсен Аваков, Віталій Ярема і Віктор Шокін, але Паскала тримають так, наче він є намісником Януковича. Це не випадкова людина — він з Донецької міліції. Захарченко повернув його з пенсії і він весь час при Захарченку очолював департамент карного розшуку, по суті один з ключових напрямків в роботі МВС,
— наголосив Єгор Соболєв.

Депутат нагадав, що Паскал причетний до багатьох спецоперацій проти Євромайдану.

"Те, як його утримують Арсен Аваков і в цілому вся ця система з судами, з прокурорами, урядом і президентом показує, наскільки він важливий", — вважає депутат.

Я дуже розлючений не тому, що всі ці пани його утримують — це давно вже нікого не дивує, а тим, що ця людина не просто була призначена в національну поліцію першим заступником, але й зробила це нова керівниця Національної поліції,
— пояснив Соболєв.

Він зазначив, Хатія Деканоїдзе — людина з команди Міхеїла Саакашвілі, на яку українці покладали великі надії, "що це нова людина, яка справді буде незалежною і буде будувати нову сильну незалежну поліцію".

"Більше того, Хатія перейняла дурну звичку від Арсена Авакова і сьогодні не з’явилась на засідання комітету (Комітет Верховної Ради з протидії та запобігання корупції, — ред.) Ми запросили її, щоб вона пояснила, за які такі заслуги призначений Паскал, бо її громадськість попереджала про те, що це за людина, втім вона все одно підписала наказ про його призначення. Вона проігнорувала засідання парламентського комітету разом з міністром внутрішніх справ і це дуже тривожний сигнал", — наголосив Соболєв.

Нагадаємо, 24 листопада скандального екс-заступника міністра МВС Василя Паскала призначили заступником голови Нацональної поліції Хатії Деканоїдзе.