"Демократична Україна відкрита для Європи, з міцною економікою, з гарним життям для своїх громадян, буде доброю і корисною для Росії", - переконаний посол.

Пайєтт вважає, що Росія не має права чинити тиск на Україну, зокрема, й економічний.

Читайте також: У Росії сподіваються, що українська опозиція відмовиться від погроз і ультиматумів

"Я не хочу виглядати наївним. І визнаю: був тиск, який чинився Росією щодо вибору українців. Я неодноразово наголошував на тому, що немає жодних логічних причин застосовування РФ торгівельних ембарго та інших елементів економічної агресії щодо України, інакше аніж задля того, щоб чинити політичний і дипломатичний тиск щодо її інтеграційного вибору", - наголосив він.

Посол додав, до і Росія, і Україна є членами СОТ, тож вони мають певні зобов’язання перед цією організацією.

Читайте також: Добкін подякував російським журналістам за "об'єктивне висвітлення подій в Україні"

"Росія і Україна є членами СОТ. У них є певні обов’язки, яких вони, як члени цієї організації, мають дотримуватися. У Росії також є зобов’язання як члена ОБСЄ та Гельсінського акту", - сказав він.

"Звичайно, останнє слово за урядом, але США підтримують Україну та український народ у їхньому намаганні реалізувати свій суверенний вибір", - додав він.

До слова, колишній радник президента Росії, економіст Андрій Ілларіонов вважає, що Росія посилить тиск на Україну, не дочекавшись завершення Олімпіади-2014.