Учасниці демонстрації також вимагали надання їм виборчого права. 8 березня увійшло в історію як Міжнародний жіночий день — день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права.

Жіноче свято нерозривно пов'язують із німецькою соціалісткою Кларою Цеткін. Саме з її ініціативи учасниці 2 Міжнародної конференції жінок-соціалісток 1910-го вирішили щороку відзначати Міжнародний жіночий день. Однак, тоді конкретну дату так і не встановили.

В Радянському союзі дата 8 березня закріпилася у зв'язку з подіями, які призвели до краху російської монархії. Саме 8 березня 1917 року з антивоєнної демонстрації жінок в Петрограді розпочалася лютнева революція, наслідком якої стало зречення престолу Миколою Другим. Однак, з роками в Радянському союзі свято 8 березня втратило політичне забарвлення.

В ООН Міжнародний жіночий день остаточно закріпився 1977 року. Генеральна асамблея закликала всі держави проголосити відповідно до їхніх історичних і національних традицій будь-який день року Міжнародним днем прав жінок і миру.

В Україні свято і досі відзначається 8 березня. Однак, думки населення стосовно цього різняться. Наприклад, в Коломиї у 2013 році рішенням міської ради свято 8 березня скасували, мотивувавши це тим, що це 8 березня, як і День захисника Вітчизни і День перемоги, не сприяє духовному збагаченню українців. Однак, як і у всій країні 8 березня в Коломиї все ж вихідний.