Де святкувати День святого Валетнина як не у місті всіх закоханих – Парижі? До столиці Франції 14 лютого з'їжджаються молоді пари зі всього світу і не лише, щоби обмінятися валентинками. Романтичний поцілунок і фото перед Ейфелевою вежею – ось день закоханих ХХІ століття.

Читайте також: Користувачі соцмереж створили кумедні валентинки від українських політиків

"Я завжди мріяла побувати в Парижі і побачити Ейфелеву вежу. Мій хлопець зробив мені сюрприз, запропонувавши тут відсвяткувати День святого Валентина", – розповіла туристка з Панами Сара Рівера.

Особливо пощастило на День закоханих японським чоловікам, адже, за традицією, подарунки на свято їм мають готувати жінки. Популярним презентом цьогоріч став шоколад рожевого кольору. Його винайшли ще торік у Швейцарії. Особливий колір смачного десерту – це не продукт хімічної промисловості, його отримують виключно природним шляхом з какао-бобів рубінового кольору.


Швейцарський шоколад в Японії

Просто неймовірно те, що цей шоколад виготовили виключно з натуральних компонентів, без жодних барвників та синтетичних компонентів!
– зазначив шанувальниця шоколаду Натсуко Такеучі.

В іракському місті Мосул День Валентина відзначають вперше за 3 роки. Свято було під забороною, коли місто утримували бойовики "Ісламської держави". Вони не дозволяли продавати жодні товари, що асоціювалися з Днем закоханих. Тепер валентинки знову на полицях магазинів.

Читайте також: Як українські зірки святкують День Валентина: романтична фотопідбірка

"Цього року попит на подарунки дуже великий, особливо, серед молоді. Люди скуповують іграшкових ведмедиків, квіти та все, що пов'язано з Днем святого Валентина", – прокоментував власник крамниці подарунків Омар Джамал.

У США подарунки на День святого Валентина отримали пінгвіни з Каліфорнійської академії наук. Біологи презентували тваринам червоні валентинки, виготовлені з фетру. Ними пінгвіни оздоблюють свої гнізда. Червоний колір допомагає привабити особин протилежної статі, тож у звірниці незабаром можуть розраховувати на поповнення.