Хоч футбольний майданчик і не поле битви, але спорт цей - травмонебезпечний. Нардепи обіцяють - недоторканістю не зловживати і за травми претензій журналістам не висуватимуть.

Читайте також: Новий конфуз Кличка: мер Києва обмовився під час передачі кубків Ліги чемпіонів (відео)

Журналісти ж в свою чергу зізнаються, кільком обранцям, так би й "з’їздили" підкатом по ногах. Та дилема – у списку збірної нардепів, фактично не має скандальних парламентарів.

Нажаль не було тих народних обранців, в яких є найбільше претензій, не лише в мене, журналістів, а й в людей в України,
– розповів журналіст ICTV Василь Саф'янюк.

Футбол-футболом, але теми скандалів тижня не оминути. Про підкуп депутатів, озвучений екс-нардепом Онищенком, колеги, у тому числі і представники президентської фракції, говорять неохоче. Звинувачення Онищенка у корумпованості і схемах підкупу голосувань відкидають.

Попередні два кубки, нардепи програли. Цього разу – перемога за депутатами. Недоторкані божаться – все було чесно, без договорняків і підкупу. А от журналісти натякають – суддя був не до кінця об’єктивний.

фол депутата
Порушення правил депутатом

Там коробка, чисте пенальті, я не знаю чого не свистів, суддя в трьох метрах, може сонце йому заважало,
– сказав журналіст Української правди Андрій Швайка.

Цей кубок благодійний - кошти збирають для дітей-переселенців. Організатори обіцяють витратити гроші на спортивний інвентар. За футболом і потенційними клієнтами також тихенько спостерігав головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Кунцевий рахунок матчу
Кінцевий рахунок матчу

Скільки ж зібрали грошей поки не відомо - організатори обіцяють озвучити цифру за тиждень, мовляв дозбириватимуть допомогу і після матчу.