Звукоізоляція стін в квартирі: ціна та підводні камені такого ремонту

- Читать новость на русском
Звукоізоляція в квартирі необхідна / Pop-music

На жаль, повністю захиститися від зовнішніх шумів не вийде. І хоч зупинити сусіда з перфоратором звукоізоляція не зможе, але в її силах суттєво зменшити проникання сторонніх звуків до квартири. Що треба знати наперед щодо звукоізоляції в квартирі – читайте у нашому матеріалі.

Перед початком ремонту треба відразу визначити рамки бюджету та зрозуміти, наскільки якісною вийде ізоляція за виділені гроші.

Читайте також: Звукоізоляція стін: що треба знати наперед

Яка ціна та що треба знати перед початком робіт

Ціна


Процес роботи трудомісткий / фото: Profi Bud

Якісна звукоізоляція квартири – це дорого. На жаль, для обшивки стін невеличкої кімнати, підлоги та стелі, вам потрібно буде витратити понад 45 тисяч гривень.

Процес

Якщо ви все ж готові витратитись, то необхідно купити гіпсокартон і каркас для нього. М’який матеріал ізоляції не можна тинькувати, фарбувати чи ущільнювати. В кінці його треба закрити листом гіпсокартону або міцної вагонкою.

Ізоляція


Матеріали для утеплення бувають різні / фото: Риберра

Ізоляція використовується тільки на стінах, які межують з сусідами. Захиститися від шуму на вулиці можуть тільки якісні металопластикові вікна.

Вас може зацікавити: Облицювання плиткою підлоги на балконі: плюси та різновиди покриття

Масштаб


Стелю теж необхідно ізольовувати / фото: Initial

Установку такої складної системи можна прирівняти до капітального ремонту кімнати або цілої квартири. Для ефективного придушення шуму, ізоляція кріпиться на голі стіни, що означає повний демонтаж будь-яких конструкцій з гіпсокартону, вагонки або інших матеріалів.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням

 

 

Залиште відгук