Псевдовибори у так званій "Донецькій республіці" призначили на 11 листопада і чим ближче цей день, то запеклішою стає боротьба кандидатів.

Читайте також: Ми даємо про себе знати окупантам: репортаж з найгарячішої точки Донбасу

Сьогодні у Донецьку один з кандидатів на пост керівника донецьких терористів комуніст Ігор Хакімзянов зі своїми однопартійцями влаштували зборище, яке перервав вибух.


Ігор Хакімзянов

В іншій точці окупованого Донецька повідомили про зникнення дружини ще одного кандидата Павла Губарєва – "відомого філософа" та "письменника".

Основним його противником у передвиборчих перегонах є Денис Пушилін, відомий активіст фінаснової піраміди "МММ". Подейкують, що саме його Москва бачить головою так званої "ДНР". Хоча у Донецьку він не популярний.


Денис Пушилін

У соцмережах, навпаки, користувачі підтримуть саме Діда Мороза Губарєва. А от іншого відомого діяча терористів Олександра Ходаковського не допустили до псевдовиборів.


Павло Губарєв в костюмі Діда Мороза

Ходаковський – колишній співробітник СБУ, згодом командир батальону бойовиків "Восток". Відомий критик Захарченка та всієї верхівки недореспубліки.

Угруповання, наближене до Захарченка, а саме бойовик Ташкент, який контролював всі фінансові потоки псевдореспубліки та дивом не загинув разом із своїм начальником в кафе "Сєпар", та колишній менеджер футбольного клубу Шахтар Трапєзніков, який декілька днів виконував обов'язки голови "ДНР", також до виборів не допущені та перебувають у Росії.

Хоча всім й так зрозуміло, що вибори у псевдореспубліках – це фейк і нового лідера бойовиків просто назначать у Кремлі.