"Донбас" – "Динамо" 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Шайби: 0:1 Худяков (Ромащенко, Жовнір – більш.), 15:42; 1:1 Смирнов (Григор'єв, Карпенко), 21:33; 1:2 Дегтярьов (Жовнір, Худяков – більш.), 37:56; 1:3 Олійник (Ромащенко – більш.), 38:49; 1:4 Матвієнко (Максименко, Кобіков – більш.), 41:43; 2:4 Коренчук (Кирющенков, Кузьмик), 59:57

Зустріч "Донбас" розпочав, як завжди, досить активно і вже в перших секунд матчу змусив кілька разів понервувати Тимура Мамедова, але шайба впевнено не йшлося в харківські ворота і рахунок на протязі практично всього періоду залишався відкритим.

Однак, під кінець двадцятихвилинки ситуація обернулася не найкращою стороною для донеччан – харківський клуб в більшості зміг роздрукувати Сергія Костенка, заволодівши таким чином і моральною, і ігровою перевагою.

Відразу в другому періоді Іллі Смирнову вдалося влучним кидком зрівняти рахунок, але низка вилучень під кінець двадцятихвилинки привели до ще двох пропущених шайб - відзначилися Олександр Дегтярьов і Микита Олійник. Таким чином на другу перерву команди пішли за переваги харків'ян у дві шайби.

У заключному відрізку зустрічі "динамівці" на перших же хвилинах закинули четверту шайбу в ворота чинного чемпіона України, а у донеччан вже не вистачило ні сил, ні часу для того, щоб відіграти пропущені голи. Крапку в матчі поставив Ілля Коренчук, який на останніх секундах поєдинку прошив Тимура Мамедова, встановивши остаточний рахунок 2:4.

Десятий тур Української хокейної ліги продовжиться вже 18 жовтня: спочатку о 18:45 зустрінуться "Білий Барс" і "Крижані Вовки", а потім о 19:00 "Дніпро" зіграє проти "Кременчука".