Динамо – Дніпро 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Шайби: 0:1 Коваленко (Жвачкін, Золотухін), 4:15; 0:2 Макарицький (Пугачов, Мацейко), 7:47; 0:3 Коваленко (Жвачкін, Пугачов), 23:58; 1:3 Олійник (Ромащенко, Дегтярьов – більш.), 25:37; 1:4 Мацейко (Брага, Макаріцкій), 56:09.

Сходу зустрічі херсонці заволоділи ігровою перевагою і фактично відразу розпечатали Тимура Мамедова – на четвертій хвилині Микита Коваленко добре відіграв на добиванні після кидка Івана Золотухіна, а на середині періоду Микита Макарицький збільшив рахунок на табло, зробивши рахунок 0:2 на користь "Дніпра".

МХК "Динамо" в свою чергу, змогло тільки змусити понервувати голкіпера команди супротивника, але до гольових результатів свої атаки підопічні Олександра Сеуканда так і не довели.

І тільки в другій двадцятихвилинці у відповідь на шайбу Микити Коваленка, який таким чином оформив дубль, Микита Олійник зміг пробити Олега Петрова і скоротити відставання між командами.

У другому періоді помітно активізувалися харків'яни, але все ж їх помилки знову і знову приводили до небезпечних моментів біля воріт Тимура Мамедова.

У заключному періоді херсонська команда тільки нарощувала свій пресинг, що відбилося і на табло – Роман Мацейко закинув четверту шайбу в ворота Тимура Мамедова, встановивши остаточний рахунок 1:4.

Команда Олександра Сеуканда хоч і намагалася відігратися, але ще раз прошити Олега Петрова у них так і не вдалося.

У неділю, 7 жовтня, сьомий тур УХЛ своїми зустрічами продовжать о 13:30 "Крижані Вовки" і "Кременчук", а потім о 18:30 "Донбас" зустрінеться з "Білим Барсом".