Завдяки тріумфу над “Нєфтєхіміком”, чинні чемпіони, які не надто вдало розпочали сезон, підійнялися уже на четверту сходинку Західної конференції.

Дві шайби влетіло у ворота гостей з Татарстану в дебютному періоді. Другу з них з пасу Овєчкіна закинув Ріхард Гюнге. Розгромним рахунок став у другій 20-хвилинці зусиллями все того ж Гюнге, а у вирішальній частині зустрічі зайвий раз довести, що вміє не лише асистувати, але й закидати вирішив Олександр Овєчкін.

Надпотужним пострілом капітан “Вашингтон Кепіталс” довів перевагу “Динамо” до 4 шайб. Після цього москвичі дозволили суперникам закинути гол престижу, однак останнє слово все ж залишили за собою - крапку у матчі поставив Костянтин Волков – 5:1.