Саме ці фото- і відеоматеріали можуть стати в пригоді у розробці курсу щодо Північної Кореї, адже, якщо лідер КНДР справді серйозно хворий, тоді можуть виникнути питання щодо майбутнього престолонаступництва у Пхеньяні, пише The Washington Post.

Читайте також: Кім Чен Ин сповістив, коли закриє ядерний полігон

Видання цитує південнокорейську газету Chosun Ilbo, яка надала семи експертам відеозапис зустрічі Кіма з Муном. Так, фахівці зазначили, передбачуваний індекс маси тіла Кіма – 45 одиниць, є "нездорово високим", а "коли він походжав, здавалося, ніби він важко дихає, хоча експерти визнали, що це могло бути від нервів", йдеться у статті.

Окрім того, виникають питання і щодо зросту лідера КНДР, зауважує WP. Деякі західні джерела стверджують, що Кім Чен Ір, батько нинішнього глави Північної Кореї, носив взуття з прихованим підйомом, щоб здаватися вище. До слова, комплекси щодо свого зросту має і президент Росії Володимир Путін, тому надає перевагу туфлям на підборах.

На фото і відео Кім, схоже, менше ніж на 2,5 см нижчий за Муна, зріст якого становить приблизно 1,67 м. Але взуття у нього дивне: передня частина утворює великий кут з підошвою, і це наштовхує на припущення, що Кім користується устілками, які припіднімають його ступні. Один експерт зробив висновок, що насправді різниця у зрості між лідерами двох Корей – майже 5 см або і більше, а істинний зріст Кіма – всього 1,57 м.,
– зауважують автори публікації.

Читайте також: З’явилася карикатура на "мирне перевтілення" Кім Чен Ина

Нагадаємо, 27 квітня лідер КНДР вперше за 65 років приїхав у Південну Корею. Кім Чен Ин та Мун Чже Ін провели зустріч у демілітаризованій зоні на кордоні двох держав. Сторони, зокрема, підписали декларацію про встановлення миру та припинення будь-яких ворожих дій один до одного. Крім того, було домовлено про повну денуклеаризацію Корейського півострова.