Про це на своїй сторінці у Facebook сповістив журналіст Олександр Курбатов.

У повідомленні мовиться, що після отриманої травми в зоні АТО Буштрук отримав інвалідність та був демобілізований.

Але в лікарні сьогодні виявився не після бойових дій – його побили в Дніпрі поліцейські "космонавти" на святкуванні Дня Перемоги. Били жорстоко. Били кийком, від якого рвана рана на голові, били ногами, били знятими заради цієї мети шоломами. Били вп'ятьох,
– наголосив журналіст.

Читайте також: В батальйоні ОУН кажуть про багатьох побитих побратимів після сутичок з поліцією в Києві

Він додав, що це трапилося поруч з монументом Слави. Там бійці АТО вшановували пам'ять загиблих та помітили нардепа від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула і людей з відповідними партійними прапорами.

Хто-небудь пам'ятає прапори "Опоблоку" під час Другої світової війни, а може хтось пам'ятає їх в АТО? Тому АТОшники, їх було зовсім небагато, перегородили Вілкулу дорогу з вимогою прибрати партійну символіку. Це чесна і по-людськи зрозуміла вимога. Але дніпровська поліція розсудила інакше і кинулася в атаку,
– мовиться у повідомленні журналіста.

Курбатов зазначив, що Буштрук стояв осторонь від цієї сутички, "коли на нього налетіли "космонавти" з поліції".

Журналіст закликав заступника глави МВС Антона Геращенка прокоментувати цей інцидент.

Згодом Курбаток додав пост у Facebook, в попросив допомогти ідентифікувати "тітушок" і співробітників поліції, били бійців АТО в Дніпрі.

"На цьому відео добре видно, що тітушня і "космонавти" з поліції діють спільно", – написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що святкування 9 травня переросло у масову бійку у Дніпрі. Сутички виникли між колоною "Опозиційного блоку", яку очолив колишній регіонал Олександр Вілкул та ветеранами АТО.