Як мовиться у підписі до ролика, виконали вони таку колядку, аби в оселях українців панувала безпека та мир. А вирішили вони створити таку колядку, через невтішну статистику – за дві доби нового 2020 року рятувальників викликали понад 150 разів.

Важливо! Скільки українців загинули в пожежах на Новий рік

Люди не вміють відпочивати безпечно. Протягом цього періоду рятувальники виїжджали близько 150 разів. Лише від піротехніки було травмовано 8 людей, двоє з яких – це діти. Тому до Різдва ми вирішили підготуватись креативно та створити колядку на протипожежну тематику. Ми дуже хочемо, щоб в оселях українців панували безпека мир і любов,
– розповіла речнича ДСНС на Дніпропетровщині Дар’я Грищева.

Відео з’явилося як на офіційному ютьюб-каналі, так і на сайті Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. У пісні рятувальники нагадують усім, що не слід гратися з вогнем та палити в оселі, а також потрібно стежити за електрикою. А якщо щось станеться, негайно викликати рятувальники.

Текст пісні рятувальники написали самостійно та поклали його на мотив різдвяної мелодії Jingle Bells. Також серед вогнеборців знайшлися й музиканти.

Сірників до рук не брати, з вогнищем не грати, за електрикою в хаті пильно слідкувати… 101 – номер наш простий, ми готові щосекунди вам допомогти. Новий рік та Різдво безпечно зустрічай, про своє майно й здоров’я здалеку подбай,
– співають незвичайні колядники у відео.

Цікаво! Колядки для дорослих українською мовою: найкраща підбірка

У Дніпрі рятувальники заспівали протипожежну колядку: відео

До слова, напередодні Нового року українські нацгвардійці записали власний кавер відомої колядки "Щедрик". Так вони привітали українців із прийдешніми святами.