"Дніпро" без зусиль переміг "Ферро-ЗНТУ"

192 Читать новость на русском

У Дніпропетровську спокійною перемогою господарів паркету завершився поєдинок регулярної баскетбол-першості української Суперліги між "Дніпром" і "Ферро-ЗНТУ".

Якщо на старті поєдинку ферросплавівці намагались дати бій супернику, то ближче до великої перерви стало зрозуміло – вивести перемогу із Дніпропетровська підопічним Кирила Большакова не вдасться. Мішула і Тимофеєнко, в активі кожного по дабл-даблу, чудово почувалися у трисекундній зоні гостей. Натомість оборона дніпропетровців скувала гру лідера "Ферро" Рибалка, який у підсумку набрав всього лиш 5 очок.

Куди вдалішими атаки вдавались Максу Конате. 26 балів принесли йому звання найвлучнішого гравця поєдинку. Та от на результат зустрічі це не вплинуло, особливо в завершальній чверті, де дніпропетровці добили запорізців. 88:67 – "Дніпро" здобуває 5 перемогу у чемпіонаті України.