"Донбас" – "Дніпро" 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Декало (Білоусов - більш.), 8:25; 2:0 Бєлоусов (Янішевський - більш.), 54:22

Принциповість зустрічі стала очевидною зі стартових секунд першого періоду - обидва клуби несамовито летіли в атаку, намагаючись якомога швидше відкрити рахунок закинутою шайбою. Однак, змінилися цифри на табло тільки на середині періоду, коли Ілля Декало, скориставшись чисельною перевагою, прошив Богдана Дьяченка.

Дуже напруженим для команд видався другий період, коли на ворота обох клубів один за одним обвалювався шквал небезпечних атак і кидків. Дивом жодна з команд не змогла відзначитися під час другої двадцятихвилинки і на другу перерву команди вирушили за мінімальної переваги гостей.

З самого початку третього періоду донецький клуб намагався відіграти пропущену шайбу, але знову видалення призвело до другої пропущеної шайби від Кирила Білоусова. А далі захист і голкіпер «Дніпра» не дозволили господарям зломити хід зустрічі і виграти четвертий матч поспіль.

Таким чином, в турнірній таблиці УХЛ з'явився одноосібний лідер – у "Дніпра" тепер 12 очок, у "Донбасу" залишилося дев'ять.