Гості розпочали матч доволі жваво, на що неочікували гравці "Дніпра". Тож першу десятихвилинку собі в актив можуть занести саме харків’яни. Вони виграли з різницею в +6 – 13:19

Така ситуація не надто задовільняла господарів майданчика, тож другу чверть вони розпочали з ривка 7:0. Та на велику перерву команди пішли за переваги, хоч і мінімальної, "Політехніка" – 28:29.

Вирішальною у цьому матчі стала третя чверть, коли "Дніпро" повністю перехопив ініціативу. Сюди ще додалися помилки гостей. Тож "дніпряни" "привезли" харків’янам одразу +13 за десятихвилинку і вийшли вперед з різницею у дванадцять очок – 50:38.

Та гості не здавалися, і у четвертій чверті намагалися вирівняти гру. Вони скоротили відставання до чотирьох очок. Але після двох влучних трьохочкових від Мішули після цього, "Дніпро" свою перевагу не відпустив.

У "Дніпра" кращим в цьому матчі став Тимофеєнко, який оформив дабл-дабл – до 17 очок додав 10 підбирань та 3 перехоплення. Також вдало зіграли Кушніров (12 очок + 5 підбирань) та Прокопенко (7 очок + 9 підбирань).

У харків’ян 11 очок набрав Козлов, а найефективнішим у гостей став новачок Картер, у якого 6 очок, 11 підбирань та 2 блок-шоти.

Дніпро – Політехнік 70:59 (13:19, 15:10, 22:9, 20:21)