"Білий Барс" – "Дніпро" 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Шайби:
0:1 Мацейко (Бондаренко), 23:20; 1:1 Бородай (Панченко, Лєсников), 30:42; 1:2 Макарицький, 32:10; 2:2 Тимченко (Дурдиєв), 37:19; 2:3 Макарицький (Мацейко, Золотухін), 42:14; 2:4 Жвачкін (Пугачов, Афанасьєв), 42:39: 2:5 Афанасьєв (Жвачкін, Пугачов – більш.) 59:59

Перший період пройшов досить рівно у обох команд, і хоч херсонці істотно перекидали противника, але відкрити рахунок їм так і не вдалося.

Нулі на табло протрималися аж до старту другого періоду, коли Роман Мацейко отримав відмінну передачу від Кирила Бондаренка і прошив голкіпера білоцерківців. Однак "Білий Барс" вже через 7 хвилин зусиллями Дениса Бородая зміг відіграти пропущену шайбу.

Так само результативно команди провели і останні хвилини другого періоду – спочатку Микита Макарицький вивів свій клуб вперед, а потім Євген Тимченко знову зробив рівними цифри на табло, вирівнявши шанси на перемогу і залишивши головну інтригу зустрічі на третій період.

Заключний відрізок зустрічі гості почали з двох швидких закинутих шайб, що і зумовило результат цієї зустрічі – по черзі відзначилися Микита Макарицький і Андрій Жвачкін. Далі по ходу періоду господарі не змогли зібратися з силами і знову відіграти пропущені шайби.

Фінальну крапку в матчі поставив Микита Коваленко, який за секунду до сирени відправив шайбу в ворота "Білого Барса", встановивши остаточний рахунок 2:5.

"Кременчук" – МХК "Динамо" 3:0 (1:0; 1:0; 1:0)
Шайби:
1:0 Зайцев (Кисельов), 15:12. 2:0 Гриценко (Савченко, Ворона), 21:06. 3:0 Кисельов (Горлушко), 46:48

Кременчужани виглядали активнішими в атаці, і створювали постійну напругу біля воріт Тимура Мамедова. На 16-й хвилині рахунок відкрив Олексій Зайцев, а в дебюті другого періоду перевагу "містян" подвоїв капітан команди Тимур Гриценко.

Підсумковий рахунок поєдинку встановив найкращий снайпер УХЛ Микола Кисельов, закинувши свою 12-ту шайбу в сезоні. Таким чином, "Кременчук" всуху обіграв харківський клуб, а голкіпер "містян" Микита Гордюшин оформив перший шатаут.

Нагадаємо, що о 17:00 заключний поєдинок дев'ятого туру зіграють в Дружківці – "Донбас" прийме "Крижаних Вовків".