"Дніпро" – "Білий Барс" 7:0 (2:0; 4:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Янішевський (Бондаренко, Коляда), 16:02. 2:0 Жвачкін (Афанасьєв, Пугачов – більш.), 16:49. 3:0 Бондаренко (Коляда, Макаріцкій – більш.), 30:52. 4:0 Афанасьєв (Білоусов – подв.більш.), 32:38. 5: 0 Макаріцкій (Коляда, Бондаренко), 33:13. 6:0 Жвачкін (Пугачов), 35:47. 7:0 Коваленко (Пугачов, Золотухін – більш.), 48:12

Старт гри видався рівним до 15-ї хвилини, коли рахунок відкрив Олексій Янішевський. Другу шайбу "Дніпра" в матчі через півтори хвилини закинув Сергій Афанасьєв, реалізувавши більшість. Цей гол поклав початок серії вилучень, коли гравці заходили на лавку штрафників буквально один за одним.

Так тривало і в другому періоді, і "Дніпро" майстерно зіграв при розіграші чисельної переваги. Дві шайби в більшості відправив у ворота херсонців Микита Макарицький, ще одна в активі Сергія Афанасьєва. "Білому Барсу" не допомогла і заміна воротаря, Олександр Качула також встиг пропустити від Андрія Жвачкіна на 46-й хвилині матчу.

Третій період став менш результативним на голи, але не на емоції. "Барси" йшли в атаку, намагаючись відзначитися "шайбою престижу", херсонцям ж вкрай необхідно було вистояти і довести справу до шатауту. Фінальний рахунок встановив Микита Коваленко, який реалізував ще одну більшість своєї команди.

Друга поспіль перемога "Дніпра", і вже 120 "сухих" хвилин на рахунку Олега Петрова – "Дніпро" видав непоганий старт, і вже відчув смак перемог.