Як стверджують місцеві ЗМІ, величезний лайнер довжиною 105 метрів з'явився біля Воронцовського маяка приблизно о 12:00. Вже за пів години судно пришвартувалося до 15 причалу морського вокзалу.

Дивіться також Скільки іноземних туристів відвідало Україну влітку 2021: ДПСУ оприлюднила дані

Очевидці кажуть, що тепла зустріч вразила як пасажирів судна, так і його екіпаж.

Іноземний круїзник Sea Dream II зайшов у порт Одеси / Фото видання "Думская"

Подорожують лише щеплені

  • За даними "Думської", на борту круїзного теплоходу перебували 57 пасажирів та приблизно 100 осіб екіпажу. Всі вони пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.
  • Саме завдяки пом'якшенням обмежень для щеплених осіб перші іноземні туристи й прибули до Одеси морським шляхом.
  • До Одеси судно Sea Dream II прийшло у рамках круїзу, який стартував 21 вересня у Піреї.

Туристи лайнеру вже відвідали грецькі Скілос, Кавалу, турецькі Бозджааду і Гемлік, а також болгарський Бургас та Констанцу. З Одеси судно рушить до Варни та закінчить круїз у Стамбулі.

Дивіться відео прибуття SeaDream II до Одеси:

Востаннє іноземний круїзник заходив до Одеси в 2019-му

Тоді Одеський порт прийняв океанський лайнер Amera. Він здійснював великий круїз Середземним і Чорним морями. Корабель стартував у французькій Ніцці. Далі судно відвідало Сіракузи, Пірей, Несебр і Констанцу. Опісля були турецькі Стамбул і Чесма, грецький Санторіні, албанський Дуррес і хорватський Спліт. Завершиться вояж у італійському порту Трієст.

Захід цього іноземного судна стався також уперше за кілька років. До цього у 2017-му до "Південної Пальміри" завітав маленький експедиційний корабель IslandSky. А з 2014 по 2017 рік Одесу відвідували тільки українські круїзні кораблі типу річка-море – "Вікінг Синеус" та "Принцеса Дніпра". Вони здійснювали рейси з Вилкового до Києва та назад.

Що було раніше В порт Одеси з дружнім візитом навідалась берегова охорона Туреччини

кеанський лайнер Amera Одеса порт 2019 кораблі
Лайнер Amera у порту Одеси в 2019 році / Фото видання "Думская"