Пряма трансляція на
Останні випуски

До Львова завітав один з найкращих танцювальних колективів Китаю

У Львові уже готуються до Китайського Нового року. Святкуватимуть його за тиждень – 15 лютого. Утім, до міста уже приїхали представники з Піднебесної – танцювально-акробатичний колектив "Чарівна Сянсі".

У 2008 році вони виступили на відкритті Олімпіади у Пекіні. Були частиною грандіозного велелюдного дійства. Потім вирушили у турне країнами Європи. Але в Україну колектив "Чарівна Сянсі" вперше потрапив лише зараз.

Читайте також: Вперше всесвітньо відомі ілюзіоністи дивуватимуть українців своїм шоу

Їхні танці такі ж давні, як і сам китайський народ, переконують танцюристи. Колись кожен рух мав ритуальне значення.

Оскільки це народні танці, вони колись виконувалися на різні свята, але також серед них є танці на побутові теми, наприклад які зображують історію кохання, хоча і він є народним,
– розповів керівник колективу "Чарівна Сянсі" Као Тао.

У танцювальних рухах вони оповідають цілі історії, моменти з повсякденного побуту, жарти і вірування свого народу. Колективу "Чарівна Сянсі" 18 років, він зібрав сотню танцюристів та акробатів, які перед глядачем виконують свої відтреновані трюки.

Цьогоріч Новий – 4716 рік у Китаї почнуть святкувати 15 лютого. Щороку він випадає на різну дату, час вираховують за місячним календарем. У Китаї цей день символізує прихід весни, щастя і багатства, тому всі жителі Піднебесної з особливою ретельністю до нього готуються, а потім святкують упродовж двох тижнів.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі