Про це розповів журналіст та активіст Дмитро Гнап у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: На депутата від БПП під Кабміном вилили відро фекалій: відео

Напередодні 24 канал повідомляв, що у місті Шишаки Полтавської області на журналіста-розслідувача Дмитра Гнапа вилили відро нечистот.


Фото Гнапа з місця події

Журналіст зазначив, що вони неодноразово були свідками того, як розслідування нападів на активістів починаються активно, але з часом ініціатива у правоохоронних органів зникає, особливо коли вони дізнаються, хто є замовником цих нападів.

Дуже часто замовниками на активістів є нинішня влада, а виконавцями – представники "Соціалістичної партії", яку очолює радник пана Авакова – Ілля Кива. Та навряд чи Кива став би сам розводити таку самодіяльність, якби знав, що за ним немає надійного тилу,
– сказав Гнап.

І додав, що працівники поліції навіть йому в особистих розмовах сказали: "ви ж знаєте, хто за цим може стояти", тому великих сподівань на завершення розслідування у журналіста немає.

Численні напади на активістів, в яких брали участі люди Киви, не розслідуються та щоразу це тільки додає впевненості замовникам. Згадайте хоча б напад на Керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Хоч там і було все з'ясовано, проте навіть через місяць представники угрупування Киви спокійно ходять містом і знову намагаються нападати на активістів,
– заявив Гнап.

Він також зазначив, що в процесі сутички отримав деякі фізичні ушкодження. "Я не вважаю, що це варто брати до уваги, просто працівники поліції змусили мене пройти обстеження" , – наголосив Гнап.

Хто такий Дмитро Гнап?Український журналіст, телеведучий, громадський активіст, один із засновників ГО "Громадське телебачення". Займається розслідуваннями. У червні 2018 року заявив, що завершує кар'єру журналіста та буде займатися політикою. Також повідомив, що візьме участь у парламентських виборах в 2019 році.