Допомагали українським артисткам два парфумери – Андреас Вільгельм та Жан Паскаль Осмонт. Вони – одні з десяти найкращих парфумерів світу. І вміють бездоганно підібрати аромат, який пасує кожній особистості.

Читайте також: 7 міфів про парфуми, які варто забути

"Спочатку, мені потрібно дізнатися про жінку чи чоловіка, для якого я створюю парфум. Це схоже на інтерв‘ю. Вони розповідають мені про своє життя, смаки, захоплення, улюблені аромати. Це дуже важливо. Лише після цього я берусь за роботу", – розповів парфумер Жан Паскаль Осмонт.

Ми багато розмовляли. Згадували дитинство. Ми навіть зачепили місце, яке викликало у мене найбільший резонанс по аромату. Я пригадую, що це була Польща. Це був монастир,
– додала співачка Наталка Карпа.

У створенні парфума за основу беруть декілька базових олій. Потім додають інші інгредієнти, щоб підкреслити запах. Співачка Катерина Бужинська понад півтори години чаклувала разом з паном Осмонтом. Артистка забажала створити особливий аромат для українських жінок.

Парфумер Жан Паскаль Осмонт та співачка Катерина Бужинська
Жан Паскаль Осмонт (праворуч) та співачка Катерина Бужинська (у центрі)

За словами пана Вільгельма, створення ароматів – справжнє мистецтво. До того ж дороговартісне. Ціна невеличкої пляшки олії може сягати декілька тисяч євро. Але найважче – підібрати і створити комбінацію інгредієнтів. Навіть одна крапля може кардинально змінити запах.

Кожен парфум схожий на картину. Треба бути уважним до деталей і враховувати усі нюанси. Адже пам'ять на запахи одна з найсильніших. Над деякими ароматами я можу працювати до півроку,
– зазначив парфюмер Андреас Вільгельм.

Парфумер Андреас Вільгельм
Андреас Вільгельм (ліворуч)

А ще дуже важливо враховувати реакцію тіла. Адже кожен з нас має свій природний запах. Тому, щоб дослідити, як він поєднується із створеним ароматом, фахівці наносять невелику його кількість на руку. Чекають до півгодини. Потім перевіряють. Якщо запахи не дисонують, а навпаки посилюють одне одного, його розливають у флакони. Створений аромат називають іменем замовника.

Більше – дивіться у сюжеті.