Слідом за івано-франківською "Говерлою" за хвоста смугастих вхопив МБК "Миколаїв". Муніципали спромоглись переграти донеччан на їх же ж паркеті, навіть проваливши першу чверть, яку програли з різницею у 18 пунктів.

Втім до великої перерви гості скоротили відставання до 6 очок, а після третьої 10-хвилинки вже вели з перевагою у 4 бали. Усе завдяки напрочуд плідній грі Колмена і Гріна. Джером спрямував у кільце "Донецька" 22 очки, Родні – відвантажив 26 і став найкращим снайпером поєдинку.

Обоє, до слова, перевершили найрезультативнішого у складі суперників Рамела Каррі, який записав до свого активу 20 пунктів. У безкомпромісній боротьбі минула заключна чверть протистояння у якій миколаївці все ж парирували спурт команди Обрадовіча. У підсумку 94:90. Друга перемога "Миколаєва" у двох матчах. "Донецьк" спробує відкрити лік успіхам в наступній грі у Дніпропетровську.