Наче на замовлення, донеччани з перевагою у чітко 3 очки виграли кожну з трьох перших чвертей. І як із шкіри не вистрибував найрезультативніший у грі Дерріл Стауберрі, в останній 10-хвилинці ізраїльтяни вже нічого не вдіяли. 80:71 - на користь українського клубу.

Потішили результативністю суперники "Донецька" по групі. Сумно було лише фанам хорватської "Цибони", яка вдома поступилась французькому "Гравлену" з непристойним рахунком 71:101.

Куди щільнішим виявився підсумковий рахунок матчу, у якому "Азовмаш" приймав іншого представника Франції - "Ле-Ман". За нічийного рахунку 43:43 команди зустріли велику перерву. А от далі Юінг та Печеров допомогли “левам” втекти на 11 очок уперед.

За гру Деніел з Олексієм спільними зусиллями заробили 41 пункт. Гості активізувались в останній чверті. Та "Азовмаш" все ж залишився на 3 бали попереду. 79:76 у підсумку.

Тим часом в іншому матчі квартету F "Летувос Рітас" на виїзді переграв словенську "Крку". 73:65.