На зустрічі олігархів, яку організував президент, Коломойський поскаржився на відсутність грошей через заблоковані рахунки. Про це повідомляє "Українська правда".

Читайте також На зустрічі з Зеленським олігархи поділили області на час коронавірусу, – ЗМІ

Зеленський закликав сформувати окремий фонд на суму 12 – 13 мільярдів гривень для боротьби з коронавірусом. А гроші з нього витрачати на ліки та обладнання.

У відповідь на це Коломойський заявив, "що з радістю допоміг би, але у нього заблоковані рахунки".

Однак президент попросив допомагати не лише грошима, але й людьми. Він наголосив Коломойському, що той має в кожному куточку України підприємства, професійних менеджерів. Тому їхня допомога місцевій владі теж дуже потрібна.

Що відомо про схожу поведінку Коломойського раніше? Олігарх вже відповідав у схожий спосіб на заклик Зеленського взяти участь у відновленні Донбасу. Тоді бізнесмен заявив, що може хіба що пофарбувати кіоск.

Щодо відомо про справу "Приватбанку" та Коломойського

  • У грудні 2017 року "Приватбанк" подав позов до Високого суду Лондона проти ексакціонерів – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Зробили це, аби повернути у державний банк виведені гроші.
  • Наприкінці грудня суд арештував активи бізнесменів, а також 6 компаній, пов’язаних із ними. Загальна сума арешту – 2,6 мільярда доларів.
  • Наказ про всесвітній арешт активів має одне спільну для всіх обмеження – неможливість продавати або купувати активи без згоди того, за чиїм позовом застосували арешт.

Коронавірус в Україні: основне

  • Станом на 23 березня в Україні зафіксували 73 випадки зараження коронавірусом. З них троє – померли, одна людина одужала, ще 22 – перебувають у важкому стані.
  • З 12 березня 2020 року в Україні ввели загальнонаціональний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме щонайменше до 3 квітня.
  • З 16 березня Україна закрила кордони для іноземців, а з 18 березня заборонила залізничне, авіа-, автобусне міжміське пасажирське перевезення. Деяких містах встановлюють обмеження на рух громадського транспорту.
  • На час карантину не працюють усі навчальні, культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе, кінотеатри тощо. Винятки – аптеки, продуктові магазини, АЗС, банки.
  • Через коронавірус режим надзвичайної ситуації ввели у Києві, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Донецькій, Івано-Франківській та Київській областях.

коронавірус правила
Як вберегтися від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу