Наприклад, в одному з харківських дитячих садків дітей, у разі небезпеки, евакуюють до навчального закладу через дорогу. Як діяти кожному вихователю, залежить від того, де розташована його група. У кожній є запасний вихід. Тут дітям розповіли, як вберегтися від вогню, як дзвонити пожежникам і показали, як працює вогнегасник. Керівництво садочку стверджує, що рятувальники до них претензій не мають.

Читайте також: Трагедія у таборі Одеси: екс-заступницю міського голови відпустили під особисте зобов’язання

А от у Львові на початку жовтня в одному з приватних садочків сталося задимлення. Тоді дітей евакуювали. Батьки двох малюків зверталися за допомогою медиків. Потім з’ясувалося, садок працював без ліцензії. За даними пожежників, у приміщенні не було дотримано жодних стандартних вимог для дошкільного закладу.

Іншого евакуаційного виходу не було, сходовий марш на горище був дерев’яний, з горючих матеріалів. Вогнегасників, які б могли швидко помогти в ліквідуванні на ранній стадії, теж не було,
– сказав речник управління ДСНС Львівської області Віталій Туровцев.

Нагадаємо, трагедії через недотримання павил протипожежної безпеки не вдалось уникнути в Одесі. В ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" загорівся дерев’яний корпус, де перебувало більше 40 вихованців. У пожежі загинуло троє дівчаток. Цього можна було б уникнути, якби спрацювала протипожежна сигналізація. Її придбали за 11 мільйонів гривень. Але останні чотири роки вона не працювала. У самому таборі виявили багато порушень: майже порожні пожежні водойми, неякісна проводка, незахищені від вогню будівлі.