Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, пише ТАСС.

Читайте також: Чим "Північний потік-2" загрожує Європі: аналітики США дали пояснення

На думку російського міністра, противники будівництва "Північного потоку-2" думають про те, "як догодити антиросійським колам".

Ті, хто просто заради прояви союзницької, помилково зрозумілої солідарності підтримують будь-які антиросійські кроки, думають, перш за все, про те, щоб сподобатися США ,
– підкреслив Лавров.

При цьому він уточнив, що йдеться не так про прихильність до Сполучених Штатів, як про антиросійські кола. Вони нібито намагаються зіпсувати"будь-які конструктивні починання" у взаєминах Москви і Вашингтона.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг, що після завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" ніщо не зупинить Росію від подальшої агресії в Україні. Натомість у Путіна такі висловлювання Моравецького назвали "невдалою інсинуацією".

Що таке "Північний потік-2"?Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу. Однак Німеччина, Фінляндія та Швеція видали усі дозволи на будівництво та експлуатацію газопроводу "Північний потік-2". Проти будівництва газопроводу виступили Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія. Поява цього газопроводу збільшить залежність ЄС від російського "Газпрому", який вже постачає близько третини обсягів газу в ЄС. Україна після запуску "Північного потоку-2" втратить не лише дохід від транзиту блакитного палива, але й геополітичний важіль впливу.