Роман Яремчук вийшов у стартовому складі бельгійського футбольного клубу "Гент" на домашній поєдинок Кубка Бельгії з представником другого дивізіону клубом "Беєрсхот".

Український форвард став автором першого забитого м’яча у поєдинку "Гент" – "Беєрсхот", який закінчився впевненою перемогою господарів поля з рахунком 3:0, а команда Яремчука вийшла до чвертьфіналу.

У свою чергу, першим голом у складі "Кортрейка" Андрій Бацула в кубковому матчі проти "Зюльте-Варегема".

Українець відкрив рахунок в поєдинку на 41-й хвилині і цей гол виявився вирішальним. "Кортрейк" переміг 1:0 і також вийшов у чвертьфінал Кубка країни. Нагадаємо, що в минулому матчі чемпіонату Бельгії Бацула віддав результативну передачу.