В опублікованому листуванні Майборода хвалиться, що для купівлі машини йому навіть знадобилися справки про доходи. А ще він просив скинути фото автівки, бо банк не вірив, за що здійснюється платіж.

До слова: Джокер злив чергові таємниці життя "слуг народу": скандал навколо обрання заміни Яременку

Гендиректор Укрбуду пише, що якийсь Ігор сказав, буцім загальна вартість автомобіля становить 120 (імовірно, тисяч доларів – 24 канал).

Крім того, забудовники спілкувалися щодо робочих моментів у сфері будівництва. Зокрема, Микитась просив Майбороду зв'язатися з "Андрієм від Кривецького". Тут може йти мова про Ігоря Кривецького – сірого кардинала "Свободи", який володіє бізнесом у готельній та ресторанній сферах, а також у сфері житлового будівництва.

Пізніше колишній народний депутат просив у директора Укрбуду підготувати 300 тисяч доларів завдатку на будівництво по вулиці Мічуріна (поблизу Михайлівського узвозу у Києві).

Згодом було опубліковано нову порцію листування. Там Микитась і Майборода обговорюють передачі коштів третім особам у межах власного "бізнесу". Загалом листування виглядає так:

Микитась: 700 передай Славі.

Майборода: 700 у. о.?

Микитась: так, вибори.

...

Микитась: треба терміново передати 9 тисяч 659 євро.

Майборода: ок.

...

Микитась: З тобою зв'яжеться мій Ігор, передай йому 25 тисяч доларів.

Майборода: Привіт, ок. Ляпунов сказав, що йому треба 65 тисяч 965 євро.

І так далі протягом всього листування. Загалом вдалося нарахувати таких "передачок" на суму майже 29 мільйонів гривень, майже 760 тисяч доларів і понад 115 тисяч євро. Все це за період з літа до грудня 2018 року.

Переписка Микитася і Майбороди: дивіться фото

Що відомо про Максима Микитася?Максим Микитась – один із найбільших київських забудовників, з червня 2010 року очолював Українську Державну будівельну корпорацію "Укрбуд" (яка неодноразово потрапляла у скандали).

Депутатом став у 2016 році, переміг в одномандатному окрузі № 206 у Чернігові як самовисуванець. У 2019 балотувався до Верховної Ради там же, однак програв кандидату від "Слуги народу" Антону Полякову.

2 жовтня 2019 року НАБУ й САП повідомили Микитасю про підозру в заволодінні майном Національної гвардії України на суму понад 81 мільйон гривень. Екснардеп, вважає слідство, використовував підконтрольні будівельні компанії та діяв у змові з екскомандувачем Нацгвардії, гендиректором компанії-забудовника, приватним оцінювачем та іншими особами. І у такий спосіб організував корупційну схему та заволодів нерухомістю Нацгвардії.