Україна входить в п’ятірку країн світу за популярністю цифрових валют, згідно з дослідженням блокчейн-компанії Chainalysis. А минулого року Україна посіла перше місце за часткою населення, яке тримає цифрові активи.

Цікаво Не біткойном єдиним: як безплатно отримати нові криптомонети

Тож в Україні дуже багато людей, залучених у всесвіт цифрових активів. І вони все більше об’єднуються та стають частиною однієї спільноти. Однією з платформ, яка зібрала навколо себе українських трейдерів, є Bybit Ком’юніті. Її фахівці розповіли 24 каналу про конкурс, який запустили для креативних трейдерів Bybit.

Твій слоган – на мерчі

Bybit Ком'юніті шукає трьох дизайнерів, які створять слоган для нового лімітованого мерчу.

Творчості багато не буває. Саме тому ми запускаємо новий конкурс для креативних трейдерів Bybit. У вас є унікальна можливість стати одним із трьох дизайнерів лімітованого мерчу для всього Ком’юніті Bybit,
– закликають у Bybit.

Усе, що потрібно зробити — це придумати оригінальний криптослоган, який би ви хотіли бачити на новому мерчі. Троє переможців отримають мерч з власним креативом.

Як взяти участь в конкурсі

  1. Потрібно придумати оригінальний криптослоган українською мовою для трейдерського мерча.
  2. Після цього заповніть форму учасника, вказавши свій варіант креативу.
  3. Наостанок підпишіться на акаунти Bybit: Facebook, Instagram, Telegram Ком'юніті та Telegram Новини. Зверніть увагу, що це обов’язкова умова.

Важливо, що слоган повинен бути унікальним та пов’язаний з криптотематикою. Він не повинен містити ненормативної лексики, закликати до насильства, ображати когось тощо.

Конкурс триватиме з 15 по 31 липня. Переможців оголосять на офіційних акаунтах Bybit у соцмережах.

Як виграти мерч

Отримати мерч зможуть не лише креативні трейдери. Інші учасники Ком’юніті зможуть виграти мерч із лімітованої колекції, беручи участь у конкурсах та акціях у соціальних мережах.