Про це Юлія Тимошенко заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів, йдеться на сайті партії.

За її словами, сьогодні глава держави готує підвищення тарифів на тепло для населення на 23%.

"Підвищення тарифів на тепло на 23% – це останній постріл Петра Порошенка у власний народ. Якщо президент говорить про віру, то йому треба пам’ятати, що головна складова віри – любов до людей. А якщо з людьми так поводяться – це означає, що на корупцію, на те, щоб мати ще більше грошей для розподілу на офшорні рахунки, у людей забирають останнє", – наголосила лідер партії.

Для того, щоб захистити українців від намірів влади, команда "Батьківщини" внесла до Верховної Ради проект Постанови про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення (№9198).

Окрім того, Юлія Тимошенко нагадала, що завершується період дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі. З огляду на це "Батьківщина" вимагає негайно поставити на голосування законопроекти №5523 та №5476 про продовження мораторію на продаж землі та заборону цільового її відчуження.

"Знущання над селянами в країні масштабне. Сьогодні аграрії збираються і оголошуватимуть ультиматум Порошенкові", – повідомила Голова партії і зауважила, що наразі владою створені перешкоди для реалізації аграріями зібраного врожаю.

"На 50% підняли тарифи за використання вагонів. І почали виводити з роботи залізничні станції, чим штучно зупиняють продаж врожаю. 92 станції зупинено!" – обурилася лідер "Батьківщини".

Юлія Тимошенко наголосила на важливості ухвалення ще одного мораторію – на продаж 49% вітчизняної газотранспортної системи.

"Ми наполягаємо проголосувати за законопроект №8107, і запобігти тому, щоб наша найбільша власність була в офшорних рахунках президента Порошенка і афілійованих йому компаній", – зазначила політик.

Юлія Тимошенко також повідомила, що минулого тижня відвідала Донецьку, Луганську та Дніпропетровську області, де поспілкувалася з людьми про нагальні проблеми: "Люди доведені до крайнього ступеня бідності. Виїзд молоді, креативного класу стає масовим".