Пряма трансляція на
Останні випуски

"Економія" та "скорочення": що сталося з державними резиденціями, дачами й автопарками протягом останніх 4 років

Можна спробувати згадати, як у 2014-2015 роках "оновлена" українська влада з усіх екранів говорила про економію, обіцяла скоротити Адміністрацію Президента та багато-багато інших відомст, що мало б розвантажити бюрократичний апарат держави.

І не лише розвантажити, а й позбутись сотень і сотень чиновників старої гвардії, які не просто отримують державну зарплатню, а й користуються своїм положенням.

Але кожного постреволюційного року на утримання Кабміну, Верховної Ради і Банкової з бюджету йде все більше та більше грошей. І не на десятки, а на сотні мільйонів гривень. До прикладу, на Держуправління справами того року витратили понад 2,5 мільярда гривень. А утримання Кабміну та Верховної Ради коштує майже однаково – по 1 мільярду 700 тисяч гривень на кожну структуру окремо.

Читайте також: Що насправді змінилося в оновленій поліції, окрім назви

А ще була обіцянка припинити бюджетне фінансування численних державних дач та резиденцій, які перебувають на балансі Державного управління справами. Обіцяли також суттєво розпродати майно цього таємничого матеріально-технічного монстра.

Чи продали? Спойлер: не продали – узагалі нічого.

Щоб дізнатись більше про бюджетні розтрати на особисті потреби високопосадовців – дивіться новий випуск програми "Гра слів".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі