Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Читайте також: Станьте на сторону правди, майте совість і честь, – родичі загиблих десантників з Іл-76 до військових

Річ у тім, обвинувачені жодного разу не з’являлись до суду й не зв’язувались із ним "з невідомих причин", відтак судді розпочали зі з’ясування думки сторін щодо цього.

Адвокати обвинувачених, призначені державою, своєю чергою повідомили, що ніякого зв’язку зі своїми підзахисними не мають. Натомість сторона обвинувачення заявила, що вважає необхідним повторити судовий виклик обвинуваченим.

Водночас захисник потерпілих родин, адвокат Віталій Погосян зазначив: оскільки, за інформацією зі ЗМІ, один із обвинувачених Ігор Плотницький наразі перебуває на території Російської Федерації, ефективнішим було б поінформувати його про виклик через ЗМІ, а не повісткою за місцем імовірного перебування.

У підсумку суд ухвалив рішення про необхідність примусового доправлення обвинувачених і надання копії цієї постанови керівництву Національної поліції.

"Піддати примусовому приводу через органи поліції. Для цього надати копію ухвали до Києва, де розташоване управління Національної поліції", – зазначається в ухвалі.

Читайте також: СБУ оприлюднила переговори терористів щодо збиття літака ІЛ-76

Додамо, що у судовому засіданні оголосили перерву до 13 березня. Цю справу розглядатиме колегія з трьох суддів: замість судді Михайла Юшкова, який заявив про самовідвід у січні, автоматична система розподілу призначила суддю Олега Некрасова.

Нагадаємо, 23 листопада після перевороту ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницький виїхав з окупованого Луганська до Росії, де написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. 25 січня з’явилася інформація, що Плотницького заарештувала ФСБ начебто за "спробу здачі Донбасу"