За інформацією відомства, перебуваючи на посаді, Артур Ємельянов за хабарі впливав на винесення необхідних замовникам судових рішень.

"Для легалізації отриманих коштів суддя Артур Ємельянов через довірених і підставних осіб, зокрема, скуповував бізнес об'єкти і комерційну нерухомість на тимчасово окупованих терористами територіях Донецької області", – говорять в СБУ.

Служба безпеки стверджує, що задокументувала, як підконтрольні судді Ємельянову фірми регулярно платили "податки" бойовикам.

Крім того, в одному з приміщень, придбаних Ємельяновим в Донецьку, було розміщено підрозділ фейкового центробанку "ДНР".

Під час обшуків правоохоронці вилучили "документацію і носії інформації, які можуть свідчити про причетність Ємельянова та його спільників до скоєння комерційних угод на території ОРДЛО і фінансуванню терористів".

Також СБУ вилучила понад 200 тисяч доларів, більше 11 тисяч євро і більше 230 тисяч гривень. Йде досудове розслідування за статтею "фінансування тероризму".

4 червня 2018 Артур Ємельянов був відсторонений від посади Вищою радою правосуддя. Крім фінансування сепаратизму, його підозрюють в корупції і тиску на суддів.

Крім того, Ємельянов разом з дружиною фігурує в справі про "легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом".

У березні 2018 року депутати Верховної Ради вимагали притягнути до відповідальності за фінансування сепаратизму Артура Ємельянова і його подільників, серед яких Віктор Татьков і Павло Малик. Ініціатор запиту Андрій Денисенко стверджував, що 15 підконтрольних Ємельянову і Татькову фірм, зареєстрованих в окупованому Донецьку, продовжують здійснювати свою господарську діяльність і платити бойовикам "податки".