Про це сайту "24" розповіла Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм.

Взагалі, з появою величезної кількості електричної техніки в старих будинках існує ризик того, що такі мережі можуть не витримати. Тому перш, ніж встановлювати бойлери, людям слід через ОСББ системно підійти до вирішення цього питання. І замінити повністю мережі та організувати додаткові потужності в будинку, — сказала вона.

Що стосується нових будинків — технічних проблем для встановлення бойлерів там немає.

За словами Тетяни Бойко, минулого літа спостерігалося масове встановлення бойлерів. Очевидно, що й цього року, зауважує експерт, з підвищенням цін на гарячу воду люди знову задумуватимуться як зекономити, і це сприятиме попиту на купівлю бойлерів.

Тетяна Бойко підкреслює — для більшої економії варто купувати енергоефективні бойлери.

Краще за додаткові кошти купити дорожчий бойлер і він споживатиме менше енергії, ніж купити дешевший і він буде споживати багато енергії. Відтак, це створить проблеми для мереж, особливо в старих будинках, — коментує експерт.

Нагадаємо, з 1 липня ціни на гарячу воду в Україні зростуть майже вдвічі до 63-78 гривень за кубометр. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що ця ціна переглядатися не буде, оскільки відповідає ринковому рівню вартості палива.

Читайте також: Нові тарифи на газ і тепло: зрозуміло про цифри і перспективи