Таку думку сайту "24" висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

За рік до президентських виборів на всі ключові події політичного життя України потрібно дивитися з політтехнологічного боку. З цієї точки зору жодного сенсу в зачищенні залишків наметового містечка немає. Після депортації Саакашвілі акція поступово маргіналізувалася. Для всіх її організаторів вона більше вже грала в суттєвий мінус,
– переконаний Олексій Кошель.

До того ж, зазначає експерт, значна частина вимог мітингуючих виконана: в першому читанні прийнятий виборчий кодекс і закон про антикорупційний суд. А з настанням відлиги, таненням снігів, що призвело б до збільшення побутового бруду, ця акція знову таки перетворювалася б на маргінес.

Більш детально про особливості виборчої кампнаії Порошенка в матеріалі: Дорогою ціною: як Порошенко збирається перемагати на виборах президента?

Вочевидь, вважає Кошель, частина самодіяльності в зачищенні наметового містечка, безперечно, була з боку силовиків. Зокрема, МВС. Форма проведення зачистки підкреслює не лише проблему розгону цієї акції, а загалом проблему функціонування МВС. Свого часу, нагадує голова КВУ, ця акція стала можливою, тому що МВС фактично дозволило протестуючим встановити намети.

Важливо, щоб і з боку влади, і з боку опозиції в цій історії була поставлена крапка. Так, є логіка правоохоронців, які говорять про те, що вони знайшли в протестувальників вибухівку. Але розгін містечка показав серйозні мінуси в роботі правоохоронців і персонально образив частину протестувальників. Тому що було зроблено дуже грубо. Силовики повинні прозвітувати про свої дії в парламенті,
– наголосив Олексій Кошель.

Нагадаємо, 3 березня правоохоронці силовими методами розігнали наметове містечко. У поліції заявили, що на місці наметового містечка вони виявили 9 гранат РГД-5, запали, "коктейлі Молотова".