Про це Найєм повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Ми вимагаємо встановити обставини прийняття такого рішення, оскільки у нас є всі підстави вважати, що колишній глава СБУ і віце-прем'єр не проживав на території України протягом останніх п'яти років, як цього вимагає закон", - написав екс-журналіст.

"У нас є сумніви в достовірності документів наданих Хорошковським Центральній виборчой комісії. Підставою для наших сумнівів є публікації в ЗМІ наших колег. Зокрема видання Forbes Україна від 21 жовтня і 3 вересня 2013 року", - зазначив Найєм.

За його словами, колишні журналісти розглядають можливість оскаржити також реєстрацію Вадима Гуржоса.

"Крім того, нам вже відомо, що готується рішення суду про відновлення в якості кандидата в народні депутати Святослава Піскуна. У нас є підстави вважати, що колишній Генпрокурор і "регіонал" під час реєстрації пред'явили ЦВК недостовірні документи про своє перебування в країні", - додав Найєм.

Як відомо, Центральна виборча комісія зареєструвала колишнього віце-прем'єра Валерія Хорошковського кандидатом у народні депутати на підставі довідок про те, що за кордоном він лікувався і перебував у відрядженні.