Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Фахрудін Шарафмал

 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Мафія, розстріли копів і расизм по-китайськи
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 19 вересня – в Сальвадорі створюється новий політично-кримінальний Альянс. У каліфорнійському Комптоні невідомий темношкірий чоловік розстріляв патрульних. В рекламі парфюмерного бренду Jo Malone актора Джона Боєгу вирізали з реклами для китайського ринку.
  19 вересня , 23:36
 • blog_ava
  Вбивця без краплі співчуття: історія грабіжника Діллінджера, за яким роками полювали ФБРівці
  Ера Великої Депресіїї у США була не тільки періодом економічного занепаду і нестабільності, але й ерою американських гангстерів. Бонні і Клайд, "Красунчик" Флойд та інші. Однак ніхто із них і не стояв поряд із Джоном Діллінджером – грабіжником банків та убивцею без краплі співчуття. Він добряче пограв на нервах в ФБРівців. Його історія була насиченою, але тривала всього 31 рік.
  17 вересня , 14:07
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Фемінітиви, космічний "Форсаж" і пожежі в Каліфорнії
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 16 вересня – в Україні офіційно санкціонували використання фемінітивів у назвах професій. А у Німеччині лише зараз підняли цю тему. В очікуванні виходу "Форсажу 9", з'явилися чутки про те, що герої фільму полетять у космос. Вечірка для визначення статі дитини стала причиною пожежі, що спалила у Каліфорнії майже 6 тисячі гектарів.
  16 вересня , 19:04
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Вегани, людина-хамелеон і стріми самогубців
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 9 вересня – веганська спільнота найбільш активна онлайн. Ймовірно, це тому, що свої переконання вони можуть активізувати у соцмережах. Існує чоловік, який вміє змінювати колір шкіри. Щоправда, не з власної волі. Фейсбук відмовився забанити відео самогубства у прямому ефірі.
  12 вересня , 20:39
 • blog_ava
  Вбивство Джона Кеннеді: як розгорталися події фатального візиту президента
  Літак глави США Джона Кеннеді приземлився у Далласі 22 листопада 1963 року. В аеропорту президента зустрічали ледь не із розпростертими обіймами. Він, як завжди, був у строгому смокінгу, а дружина Жаклін з усмішкою на обличчі і новенькому рожевому костюмі. Це вбрання ще надовго залишиться у пам'яті американців, адже через декілька годин на ньому залишилася кров 35 президента.
  10 вересня , 14:50
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Коронавірус, новий лідер ІДІЛ і протести у США
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 9 вересня – британка Моніка Джексон підхопила COVID-19 майже пів року по тому, але впевнена, що все ще хворіє ним. Новим главою ІДІЛ став Абу Ібрагімм аль-Хашимі аль-Курайши, він має брутальну репутацію, але все решта – досі загадка. У США парамілітарна організація вийшла на протест у відповідь на дебош, який темношкірі мітингарі залишають після себе.
  9 вересня , 19:30
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Аборти, коронавірус, закриття Pornhub і расизм від Адель
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 5 вересня – у США протестувальники зійшлися у запеклому реп-батлі біля клініки абортів. Герман Кейн написав у твіттері, що коронавірус не смертельний. Але ж він від нього і помер. Петиція про закриття Pornhub набрала 2 мільйони підписів. Адель критикують за останнє фото в інстаграмі. Співачка одягла бікіні кольору прапору Ямайки і заплела волося в банту.
  5 вересня , 19:30
 • blog_ava
  Мисливець на нацистів Візенталь: як вижив у таборі смерті та співпрацював зі спецслужбами
  Масштабні битви, вбивства, катування і геноцид закінчилися у 1945 році. Для когось травень того року був переможним, хтось видихнув з полегшенням – нарешті тортури закінчилися. Правда вижити вдалося не всім, адже понад 5 мільйонів євреїв загинули. Їх не просто убивали, а душили, морили голодом, палили, змушували безперервно крокувати десятки кілометрів маршем.
  3 вересня , 14:24
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Французька чупакабра, Black Lives Matter і репарації для родичів рабів
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 2 вересня – французьких коней убивають в загадковий спосіб, який нагадує ритуальні маніпуляції. Рух Black Lives Matter заснували жінки у 2013 році, аби зупинити поліцейський дебош щодо темношкірих. 63% американців не вважають, що США повинні виплачувати репарації нащадкам рабів.
  2 вересня , 19:30
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Суперсили, інтерсекс-люди, KFC і коронавірус
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 30 серпня – правоохоронці у США часто користуються послугами "людей-сканерів", які розпізнають обличчя з камер відеоспостереження. Британка народилася з чоловічим набором хромосом. Вона – інтерсекс-людина без жіночих репродуктивних органів. Мережа фастфудів KFC призупинить використання слогану, яким користується вже 64 роки, через COVID-19.
  30 серпня , 16:30
 • blog_ava
  Невловимі Бонні та Клайд: вся правда про легендарних грабіжників зі США
  1930-ті роки в американській історії писали грабіжники. Такі, як наприклад Джон Діллінджер. Та якщо він запам'ятався американцям харизмою і неофіційним званням найкрасивішого грабіжника тих часів, то Бонні Паркер і Клайд Берроу залишили по собі слід солодкої невловимої парочки.
  28 серпня , 20:00
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Білоруські туалети. Сексуальні домагання на Ellen Show
  У свіжому випуску "Вєсті Глобалайз" за 22 серпня 2020 – в Адміністрації Президента Білорусі не передбачений жіночий туалет. На розважальному проекті Ellen Show за 17 років сотні людей стали жертвами сексуальних фантазій працівників. Топпродюсерів програми звільнили після звинувачень у сексуальних домаганнях та непристойній поведінці.
  22 серпня , 16:26