4 ознаки, що ви не готові до серйозних стосунків

Людина не готова до стосунків / Pinterest.com

У житті кожної людини настає такий етап, коли вона розуміє, що, начебто, і хоче серйозних стосунків, але при цьому по-справжньому не готова до цього.

Як же зрозуміти, що ви не готові до справжнього кохання? Психологи назвали кілька ознак, які це ілюструють, передає видання Mind Body Green.

Цікаво! Як врятувати стосунки, які під загрозою розриву

  • Ви постійно критикуєте партнера

Якщо ви критикуєте свого партнера, то, швидше за все, у вас є невпевненість у собі, і це відображається зовні. Найкраще для вас – заглибитися в себе і зрозуміти причини власної невпевненості.

Адже здорові пари приймають один одного такими, якими вони є, і дивляться на позитивні сторони своєї другої половинки.

  • Ви нервуєте, коли справи йдуть занадто добре

Можливо, ви йдете з людиною на кілька побачень і вам дуже подобається такий початок відносин. Начебто, справи йдуть добре, але ви відчуваєте себе невпевнено і думаєте: "Все занадто чудово", тоді, можливо, ви емоційно не готові до справжньої романтики.

Така ситуація може приховувати деякі емоційні проблеми, які пов'язані з вашими минулими стосунками, що і заважає вам насолоджуватися поточними моментами вашого життя.

  • Ви ігноруєте "червоні прапори"

Одна з найважливіших речей, яку ви можете зробити, щоб не потрапити в нещасливі стосунки – це насправді подивитися на якості вашого партнера.

Складіть список "червоних прапорів" (речей, які неприпустимі у стосунках, – Сім’я 24) та дотримуйтесь його. Якщо чоловік постійно використовує вас чи обманює, а ви продовжуєте зустрічатися з ним, то краще одразу розійтися.

До теми! Що заважає людям знайти свою другу половинку: пояснення психолога

  • Ви весь час сперечаєтесь

Якщо ви сперечаєтеся більше, ніж отримуєте задоволення від часу, проведеного разом, то це явна ознака того, що ви, можливо, перебуваєте у неправильних стосунках. Але якщо всі ваші стосунки – це постійне поле битви, тоді загляньте глибше: можливо, ви боїтеся отримати травму? Чи відчуваєте, що ви не гідні справжньої любові?

Ви можете не довіряти чи не любити інших людей. Тому якщо ви перебуваєте у відносинах, у яких некомфортно себе почуваєте, припиніть їх, поки ви не зцілите своє серце і знову не навчитеся довіряти.

Залиште відгук