Чоловік зробив пропозицію коханій під час серфінгу: неймовірне відео

Чоловік зробив пропозицію коханій під час серфінгу / Instagram / Laure Noiye

Ми вже вам розповідали про кілька незвичайних пропозицій руки і серця, проте ця теж особлива. Хлопець, який дуже любить серфінг та океан, вирішив освідчитися коханій просто під час їх улюбленого хобі. Але найбільше вразило те, що каблучка після пропозиції впала у воду.

38-річний Крістофер Гарт вийшов на серфінг зі своєю коханою 32-річною Лорен Ойє на пляжі Королеви в Гонолулу (Гаваї), де вони двоє живуть, передає видання Metro.

До теми! Пропозиція в кінотеатрі: хлопець замінив героїв мультику на себе та свою дівчину – відео

І поки Лорен ловила хвилю, Крістофер вправно став на дошку для серфінгу і опустився на одне коліно. Вже коли дівчина це помітила, вона здивувалася, але показала жестом "так". Проте якраз в цей час Крістофер, на жаль, впустив каблучку в океан.

Але передбачливий серфер очікував таку ситуацію, тому підготувався і взяв фальшиве кільце. А справжня обручка чекала подружжя на березі, де вони одразу відсвяткували свої заручини.

Дівчина погодилася вийти заміж за Крістофера
Дівчина погодилася вийти заміж за Крістофера / Фото Instagram / Laure Noiye

Згодом Лорен написала в соцмережі: "Ми спіймали хвилю разом під час серфінгу, який нас і познайомив, і саме з цим у нас було пов'язано багато наших побачень. Я повернулася до нього, щоб переконатися, що він був на хвилі зі мною, але Лорен стояв на одному коліні з кільцем і кричав: "Лорен, я тебе люблю! Ти вийдеш за мене заміж? Спочатку я подумала, що це жарт, а потім зрозуміла, що це реальність".

Після пропозиції дівчина сказала: "Крістофер Гарт, я тебе люблю і безмежно вдячна зіркам, що з'єднали нас".

Дивіться миле відео пропозиції під час серфінгу:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Lauren Oiye (@laurenoiye)

 

Залиште відгук