Католицька школа звільнила двох вчителів після одностатевих заручин: учні вийшли на протест

Двоє вчителів заручилися на одностатевих партнерах / vecernji

В католицькій школі у місті Кеннеді учні влаштували масовий протест через примусову відставку двох викладачів – вчителя англійської мови Пола Данфорта і тренерки з футболу Мішель Бітті.

Двоє викладачів були змушені звільнитися після того, як вони заручилися зі своїми одностатевими партнерами, передає видання Bored Panda.

Читайте також! У Ірландії зареєстрували перший одностатевий шлюб

Як розповів наречений Данфорта Шон Найберг, школа наполягла, щоб ці вчителі покинули заклад добровільно. Але згодом Данфорта вимушено звільнили через кілька тижнів після того, як він 1 листопада заручився в Діснейленді. Так само примусово звільнили і тренерку з футболу Мішель Бітті, яка теж нещодавно заручилася з дівчиною.

Почувши це, їхні учні просто не змогли мовчати і влаштувати протест у передпокої своєї школи. Потім ще деякі учні доєдналися і протестували перед школою, де до них приєдналися їхні батьки.

Дивіться фото з протестів учнів через відставку вчителів:

 

Виявилося, що школа вимагала від вчителів підписати договір під час прийняття на роботу, який би передбачав звільнення, якщо "спосіб життя вчителя не сумісний з католицькими моральними цінностями". Мама учениці Еріка Дюбуа сказала, що ніколи не очікувала, що школа дійсно діятиме згідно цьому пункту. Її також засмутило повідомлення від школи, що "Ми любимо і приймаємо вас, але не можемо вас прийняти на роботу".

Наречений Пола Данфорта, Шон Ніберг, підтвердив це і наголосив, що учні надзвичайно сміливі, і сказав, що це "сміливіше за все, що він бачив у діях дорослих".

 

Залиште відгук