Легендарний тенісист Роджер Федерер першим із учасників цьогорічного Wimbledon оформив вихід до чвертьфіналу турніру. Він крокує турнірною сіткою без втрат. Не віддав перемоги й французу Манаріно – 6:0, 7:5, 6:4.

По дорозі до 1/4 фіналу Федерер переміг свій же світовий рекорд, вигравши уже 176 матч на трав’яному покритті.

Для фанатів великого Роджера феєричний виступ на Wimbledon уже давно не є одкровенням, чого не скажеш про шанувальників Кікі Бертенс. Голландська тенісистка відправила додому уже другу суперницю із топ-десять світового рейтингу.

Слідом за Венус Вільямс, зброю несподівано склала і восьма ракетка світу Кароліна Плішкова – 6:3, 7:6.

Нагадаємо, 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська стала переможницею престижних змагань категорії ITF, що проходили на кортах у Римі.