Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов в ефірі skrypin.ua.

Коментуючи скандал з приводу того, що великий підряд у 177 мільйонів гривень на ремонт Нового мосту отримала фірма батька секретаря міськради В'ячеслава Мішалова, міський голова заявив, що такі роботи можуть виконувати лише три фірми в Україні.

"Якщо ми говоримо про міст, то це складні роботи, і в країні їх можуть зробити тільки три компанії: "Майстер-Профі", "Альтіс" і "Альтком". Якщо б виграв "Альтіс", мені б говорили, що це тесть Насірова, якщо б "Альтком" – що фірма Азарова, а виграв "Майстер-Профі" – кажуть, що це татусь Мішалова", – пояснив Філатов.

У той же час, в ефірі одного з телевізійних каналів Дніпра, заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко спростував необхідність додаткового фінансування ремонту Нового мосту, а також заявив, що знайти підрядників для капітального ремонту об'єкта – не проблема.

"Підрядників – маса, їх море на території України", - сказав заступник Філатова.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року, згідно з інформацією видання "Наші гроші", Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради за результатами тендеру замовив у фірми, що належить Дмитру Мишалову (батькові секретаря міськради В'ячеслава Мішалова) ТОВ "Завод Майстер-Профі", капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через Дніпро за 177,79 млн грн. Серед всіх тендерних заявок пропозиція фірми Мішалова-старшого була однією з найдорожчих.

У цілому, згідно з інформацією проекту "Наші гроші", за один рік роботи В'ячеслава Мішалова на посаді секретаря Дніпровської міської ради, компанії його батька Дмитра Мішалова отримали підряди на загальну суму близько півмільярда гривень з міського бюджету Дніпра.