"Флуміненсе" здобуло другу перемогу поспіль

У третьому турі бразильської Серії А календар звів найсильніші команди попереднього чемпіонату - чемпіонів "Флуміненсе" та віце-чемпіонів "Крузейру".

Як і минулоріч, на власному полі "Флузао" володіли ініціативою. Гол у роздягальню наприкінці першого тайму господарі забили після виконання стандарту.

Головою відзначився Рафаель Моура. Відповідь "хрестоносців" - всередині другої половини зустрічі. На вістрі атаки опинився Рамон – 1:1. Утім Моура, який лише кілька місяців тому одягнувся в кольори "Флуміненсе", вже остаточно освоївся в ролі лідера атак команди. Відтак місію героя матчу нападник узяв на себе.

Спочатку спробував щастя, пробивши головою - не влучив. Однак не минуло й двох хвилин, як Моура практично із тієї ж позиції вистрелив уже ногою. Цього разу результативно. 2:1. Друга поспіль звитяга для чемпіонів. Футболісти "Крузейру" в стартових трьох турах смаку перемоги так і не відчули.