Першими рахунок відкрили французи.

Дивіться також: Франція у напруженому поєдинку проти Аргентини вирвала путівку в 1/4 ЧС-2018

Пенальті арбітр призначив після того, як Кіліан Мбаппе пробіг майже повз усіх захисників збірної Аргентини і вже у штрафному Маркос Рохо намагався зупинити його рукою на плечі.

Мбаппе впав і арбітр справедливо призначив 11-метровий.

Рохо за фол отримав жовту картку.

На 13-й хвилині Антуан Грізман вдало реалізував пенальті, вивівши збірну Франції вперед. 1:0.

Вже до кінця першого тайму аргентинцям вдалось зрівняти рахунок.

На 41-й хвилині Анхель ді Марія потужно пробив з центру поля, розмочивши ворота Уго Льоріса. 1:1.

Другу половину зустрічі впевнено розпочали аргентинці. Вже на 48-й хвилині Меркадо вивів "альбіселестес" вперед. 1:2.

Підопічним Дід'є Дешама знадобилось небагато часу, щоб знову зробити рахунок рівним.

На 57-й хвилині завдяки голу Павара рахунок на табло став 2:2.

У неймовірно напруженому поєдинку збірна Франції знову вийшла вперед. Кіліан Мбаппе, який на початку зустрічі, заробив пенальті для "блакитних", на 64-й хвилині відзначився голом.

Рахунок 3:2 протримався на табло недовго. Все той же Мбаппе вже на 68-й хвилині відзначився дублем і зробив перевагу французів набагато впевненішою – 4:2.

Збірна Аргентини не хотіла визнавати поразку навіть після закінчення основного часу. На другій доданій хвилині відзначився Ліонель Мессі. 4:3.

Проте навіть гол капітана не врятував аргентинців – вони їдуть додому, а першим чвертьфіналістом ЧС-2018 стає збірна Франції.