"Перед тим, як розпочати роботу над ескізом, я згадав чудові картини української художниці Марії Примаченко, які бачив у музеї. Вони мене і надихнули. Саме тому робота витримана в таких яскравих кольорах і, думаю, в стилі, який має прийтися українцям до душі", - сказав художник Луї Ламбер.

Працював художник, відомий своїми роботами по всій Європі, з ранку до вечора, протягом 5 днів. Витратив понад 60 балончиків з фарбою, дещо змінив початковий ескіз і, попри мовний бар’єр, знайшов спільну мову з українськими помічниками.

"У всьому світі мова жестів. Я наприклад, не знаю ні французької, ні англійської. Він не знає нашої мови. А мова жестів: вправо, вліво, все добре", - розповів Віктор, допомагав художнику піднятися на висоту.

"Французьке натхнення художника полягає в тому, що тут є місцевий колорит. Те, що він знаходиться у Києві, що саме така стіна. Знаю, що перед тим, як починати працювати тут, він вивчав фотографії місцевості. В процесі роботи вигадував нові деталі, привносив французькі риси", - каже виконавчий директор Французького інституту в Україні Франкі Бландо.

Організатори мистецької ініціативи кажуть - малюнки на власних стінах киян спочатку бентежать, втім по завершенню приходять дякувати.

В рамках проекту яскравими малюнками розмалюють щонайменше 12 столичних стін. До роботи залучатимуть найкращих художників з усього світу. Нагадаємо, вуличні картини в столиці вже презентували майстри з Франції, Німеччини та Польщі.