Водій проведе у в’язниці шість з половиною років. Окрім цього він на три роки позбавлений права керувати автотранспортом. Прокуратура вимагала максимального покарання для Піскуна - 10 років позбавлення волі, проте суд знайшов пом'якшувальні обставини.

"Судом встановлено, що у даній кримінальній справі у підсудного Піскуна є ряд обставин пом'якшуючих його покарання, а саме визнання провини і часткове відшкодування збитку, відсутні обставини обтяжливі", - каже суддя Ленінського районного суду Севастополя Максим Непомнящий.

Адвокат потерпілої сторони заявив про намір оскаржити рішення суду, адже вважає вирок не справедливим. Родичі загиблих розмовляти з журналістами відмовились, проте поза камерами сказали, що також залишились невдоволеними.

"Три люди потерпілих, три людини позбавлено життя, і 6 років 6 місяців - це просто не адекватно, і не логічно, тому ми вважаємо протокол незаконним і несправедливим вирок", - каже адвокат потерпілих Анатолій Єременко.

Розгляд справи у суді Севастополя тривав майже півтора місяці. Під час останнього слова Владислав Піскун просив суд покарати всіх винних у аварії, натякаючи на ще одного водія, автомобіль якого також знаходився під час аварії на проїзній частині. Водій цього автомобіля проходив по справі як свідок.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в Севастополі автомобіль BMW, яким керував місцевий футболіст Владислав Піскун, на великій швидкості вилетів на тротуар. В результаті ДТП жінка та її двоє дітей, які в цей час проходили вулицею, загинули на місці.