0°C -8°C
  • субота
    -4°C -4°C

Футзал. Харківський "Локомотив" переграв криворізький "Приват"

Чемпіон супротиву не відчув. Харківський "Локомотив" без проблем розібрався із аутсайдером футзальної першості України у першому турі в новому році.

Господарі вміло скористались дитячими помилками криворізької команди: до 11 хвилини зустрічі стараннями Миколи Білоцерковця і Дмитра Сорокіна, який оформив дубль "Локомотив" вів у рахунку 3:0. І лише удар зі стандарту Андрія Засенка наприкінці першого тайму дозволив "Привату" розмочити рахунок.

А вже у другій половині харків'яни знову взялись карати суперника за невдалі дії в обороні. Цього разу забивали Віталій Кисельов і двічі Дмитро Бондарь. До честі криворіжців ще два м'ячі господарям все ж довелось витягувати із власної сітки воріт. Підсумковий рахунок зустрічі 6:3 на користь "Локомотива", який продовжує упевнено лідирувати у чемпіонаті. "Приват" же у 14-ти матчах досі не здобув жодної перемоги посідаючи останню сходинку в турнірці.