Футзальна жіноча збірна України з фантачстичним камбеком перемогла Білорусь

Жіноча збірна України з футзалу перемогла Білорусь
      Жіноча збірна України з футзалу перемогла Білорусь / АФУ

Жіноча збірна України з футзалу у відборі на Євро-2019 здобула вольову перемогу над командою Білорусі, зробивши фантастичний камбек у другому таймі.

Україна – Білорусь 4:2

Голи: Форсюк, 22, Дубицька, 26, Дударчук, 30, Сидоренко 39 (пен) – Попова, 2, 15

Як і в попередньому матчі з Угорщиною, українки провалили перший тайм, але потім героїчно відігравати пропущені два м'ячі у другому. У підсумку, завдяки куражу збірна здобула вольову перемогу.

Ця перемога дозволила команді України набрати 4 очки і піднятися на 2 місце в групі 3. Перше місце з чотирма очками посідає збірна Угорщини. Білорусь після двох ігор має 3 очки, Казахстан – останній з нулем балів.

В останньому матчі відбору наша команда зіграє проти Казахстану. Матч відбудеться 15 вересня. Початок – о 18:00.