Зокрема заступник генпрокурора Віктор Занфіров звернувся до суду з проханням зобов'язати Нацбанк розкрити банківську таємницю та надати копії документів, що стосуються надання та повернення банками всіх видів кредитів для підтримки ліквідності, у тому числі: кредитів рефінансування, стабілізаційних кредитів, їх розміру за період 1 червня 2008 року - 1 січня 2011 року.

Також у ГПУ мають намір вимагати копії документів, пов'язані з видачею банкам кредитів: кредитних договорів, договорів застави, актів та довідок перевірки цільового використання коштів. Проте суддя відмовився приймати цю заяву, запропонувавши оформити її належним чином - уточнити вимоги і визначити коло осіб, щодо яких просять розкрити інформацію.

Після цього Генпрокуратура повторно направила звернення до суду. На цей раз в заяві був наведений перелік з 24 банків, за якими слідчі хочуть отримати інформацію. До списку увійшли такі фінансові установи:
Європейський банк розвитку та заощаджень
КБ "Причорномор'я"
АКБ "Одеса-Банк"
АКБ "Європейський"
КБ "Національний стандарт"
АБ "Банк регіонального розвитку"
АКБ "Східно-європейський банк"
ТОВ "Український промисловий банк"
ТОВ "АРМА"
Банк "БТГ Енергія"
АКБ "Трансбанк"
КБ "Іпобанк"
ВАТ "Синтез"
ТОВ "Діалогбанк"
ПАТ "Земельний банк"
КБ "Надра"
ВАТ "Родовідбанк"
"Банк Столиця
КБ "Володимирський"
ЗАТ "Інпромбанк"
ВАТ "Кредитпромбанк"
ВАТ Банк "Фінанси та кредит"
ПАТ "Укргазбанк"
ЗАТ "Київ"

17 серпня Печерський суд знову залишив без уваги заяву Генеральної прокуратури, пояснивши, що вона не точно сформульована.

На цій підставі суд ухвалив: вважати заяву заступника генпрокурора неподаною і зобов'язав повернути її заявнику.